יד ושם מזמין אתכם להצטרף למפגשים חודשיים עם טובי האמנים והיוצרים בישראל, המייצגים תחומי יצירה ותרבות מגוונים ביניהם ספרות, שירה, ציור, צילום, קולנוע ועוד. בכל מפגש נעסוק בייצוגי השואה ביצירות השונות, כמו גם ביצירה כמשקפת מציאות חיים.
האמנים שישתתפו במפגשים מייצגים את החברה הישראלית על מכלול הרבדים, הגוונים, השונה והמאחד, והמפגש עימם מייצר פסיפס מרתק של הנחלת זיכרון השואה בימינו.
המפגשים מתקיימים בזום, אחת לחודש, ללא תשלום ובהרשמה מראש.