![האפיפיור בנדיקטוס השישה עשר מגיע ליד ושם מלווה ביו"ר הנהלת יד ושם אבנר שלו (מימין)](https://www.yadvashem.org/sites/default/files/styles/main_image_1block/public/DSC_0079_0.jpg?itok=gnhmjfJn)
צילום: יוסי בן דוד / יד ושם
![האפיפיור בנדיקטוס השישה עשר מגיע ליד ושם מלווה ביו"ר הנהלת יד ושם אבנר שלו (מימין)](https://www.yadvashem.org/sites/default/files/styles/thumbnail/public/DSC_0079_0.jpg?itok=43shZqvL)
![האפיפיור בנדיקטוס השישה עשר נכנס לאוהל יזכור מלווה באבנר שלו (מימין) והנשיא שמעון פרס (משמאל)](https://www.yadvashem.org/sites/default/files/styles/main_image_1block/public/DSC_0266_0.jpg?itok=RqJAkmZ5)
צילום: יוסי בן דוד / יד ושם
![האפיפיור בנדיקטוס השישה עשר נכנס לאוהל יזכור מלווה באבנר שלו (מימין) והנשיא שמעון פרס (משמאל)](https://www.yadvashem.org/sites/default/files/styles/thumbnail/public/DSC_0266_0.jpg?itok=vejL2Ry8)
משמאל לימין – יו"ר מועצת יד ושם, הרב ישראל מאיר לאו, מזכיר מדינת הוותיקן, הקרדינל ברטונה, יו"ר הכנסת ראובן ריבלין, האפיפיור בנדיקטוס השישה עשר , נשיא המדינה שמעון פרס ויו"ר הנהלת יד ושם, אבנר שלו
צילום: יוסי בן דוד / יד ושם
צילום: יוסי בן דוד / יד ושם
![האפיפיור מעלה את אש התמיד בטקס האזכרה באוהל יזכור](https://www.yadvashem.org/sites/default/files/styles/main_image_1block/public/IMG_1191.jpg?itok=ucEdKUj8)
צילום: איציק הררי
![האפיפיור מעלה את אש התמיד בטקס האזכרה באוהל יזכור](https://www.yadvashem.org/sites/default/files/styles/thumbnail/public/IMG_1191.jpg?itok=d1o4wpgm)
משמאל לימין – יו"ר מועצת יד ושם, הרב ישראל מאיר לאו, מזכיר מדינת הוותיקן, הקרדינל ברטונה, יו"ר הכנסת ראובן ריבלין, האפיפיור בנדיקטוס השישה עשר , נשיא המדינה שמעון פרס ויו"ר הנהלת יד ושם, אבנר שלו
צילום: יוסי בן דוד / יד ושם
![הגשת השי לאפיפיור על ידי יו"ר מועצת יד ושם, הרב ישראל מאיר לאו](https://www.yadvashem.org/sites/default/files/styles/main_image_1block/public/IMG_1354.jpg?itok=JCtGV-RJ)
צילום: איציק הררי
![הגשת השי לאפיפיור על ידי יו"ר מועצת יד ושם, הרב ישראל מאיר לאו](https://www.yadvashem.org/sites/default/files/styles/thumbnail/public/IMG_1354.jpg?itok=Gt2eN8at)
![האפיפיור בנדיקטוס ה-16 לוחץ את ידה של בונדי בעת ביקורו ביד ושם, 11 במאי 2009](https://www.yadvashem.org/sites/default/files/styles/main_image_1block/public/IMG_1257_0.jpg?itok=jmQLo8iN)
צילום: איציק הררי
![האפיפיור בנדיקטוס ה-16 לוחץ את ידה של בונדי בעת ביקורו ביד ושם, 11 במאי 2009](https://www.yadvashem.org/sites/default/files/styles/thumbnail/public/IMG_1257_0.jpg?itok=xQ9OaHmH)